Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi lesz a XVIII. ker. -i...

Mi lesz a XVIII. ker. -i Hunyadi Mátyás Gimnáziummal?

Figyelt kérdés
Olyat is hallottam, hogy be fogják zárni, olyat is, hogy vallásos lesz. Lehet valami konkrétumot tudni?
2011. márc. 9. 19:08
 1/2 anonim válasza:
A hunyadi Mátyás Gimnáziumot átfogja venni az egyház. Szeptembertől Sztéhló Gábor óvoda általános Iskola és gimnázium lesz a neve. Hétfőnként lesz egy áhitat az első órában. Nekünk (9.eseknek) kellett választani hittan és etika közül, azt szeptembertől 2 órában fogják tanítani. Ez nem biztosítja azt hogy enked is így lesz majd, de ilyesmire mindenképp kell hogy számíts. Sajnos nem tudom melyik suli, de valamelyik szabályai alapján alkotják meg enek a sulinak is a szabályait. És ez nem biztos de ha az alapján csinálják akkor lehetséges hogy 3/4 8kor kezdődnek az órák. Az uj igazgató a bókay árpád általános iskolábol lesz elméletileg. ennyit tudok .
2011. ápr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is kb ennyit tudok tesóm oda jár.
2011. júl. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!