Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen suli a hunyadi mátyás...

Milyen suli a hunyadi mátyás gimnázium?

Figyelt kérdés
Nem éppen a színvonalra vagyok kiváncsi hanem hogy mennyire jók az osztályok közösségei, milyen tipusú diákok vannak(menő nem menő) meg ilyesmi.
2011. jan. 20. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Találtam egy elég érdekes véleményt az iskoláról...:

"LEENDŐ DIÁKOK, ÉS MINDENKI! Sikerült elérniük egyeseknek, hogy intenzív hányinger tör rám, amint az iskolára gondolok, vagy az iskolában vagyok. Nem volt ez mindig így. Most alig várom már hogy végezzek, és ne kelljen ilyen körülmények között tengetnem napjaimat. Én mind a mai napig nem láttam ezt az oldalt. Végigolvasgattam a kommenteket, és szükségesnek éreztem hogy hozzászóljak. Ha valaki az iskolánkban felvállalja a véleményét, azt meghurcolják, kikiáltják embertelen aljas nem is tudom micsodának, és talán még el is lehetetlenítik. A Helyzet a következő: immáron három éve, jött egy új igazgató. Sajnáltuk, hogy a régi elment, de tudtuk, hogy nem volt tökéletes, és reméltük, hogy jobb idők jönnek. Nem így lett. Ilyen mélyen még nem volt az iskola mint most. Egy keveset a megfogható dolgokról: felújítás? Még az alapvető karbantartások is hiányoznak. Hiányoznak ablaküvegek, hiányoznak ablakkeretek, a vakolat hullik az egész iskoláról, a felújítás címszó alatt Patyomkin falat húztak fel, a friss festést már le is verte az iskolacsengő és elszigetelték magukat a tanárok, egy újabb fallal, nehogy kontaktusba kerüljenek a diákokkal. Ilyen a diák központú oktatás? Akkor köszönöm de nem kérek belőle! Egy kicsit az emberi dolgokról: az igazgató bevallja, hogy okiratot hamisított, és még ő kérdi tőlünk, hogy miért kéne szégyellnie magát. Továbbá mindennek elhordja a fiúkat, és még büszke is rá. De erről már olvashattak nyáron a Helyi Téma olvasói. Meg arról is, hogy milyen pénzek folynak szanaszét az iskolában. Ki van plakátolva, hogy a TÁMOB-on nyerünk 99 millió forintot (ha jól emlékszem). Hát ebből nem, hogy 99-et, de még kilencet se nagyon látok... Felmerül a kérdés: vajon hol a többi? A tanárok túlnyomó többsége az igazgató pártját fogja. Ha diák vagy ebben a gimnáziumban, akkor tudnod kell, hogy ne törd magad, mert nem lehet igazad. Sajnos nagyon kevés a pedagógus egyéniség az iskolában. Sokan erősen minősíthetetlen módon viselkednek a tanárok közül, és mindezt kényük-kedvük szerint tehetik. Erkölcsi fertő lettünk. Itt a diák minden, csak nem diák, és végképp nem ember. Egyelőre ennyit. Nagy vonalakban. Sok minden zajlik itt, érdemes átgondolni még egyszer ha ide szeretne jelentkezni valaki. És a közelmúltban történtek után egy tanár, vagy vezetőségi tag se lepődjön meg, ha visszaesik a jelentkezők száma...Egy végzős diák"

2011. jan. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mégis hol van ez a suli?
2015. febr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hányadik ker?
2015. febr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lett átnevezve ez a suli?
2015. febr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!