Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor teszik ki a Károly...

Mikor teszik ki a Károly Róbert kereskedelmi szakközépbe a felvételi ranglistát?

Figyelt kérdés
Aki esetleg oda jelentkezett és tudja hogy mikor teszik ki kb az írja meg pls :) Vagy hogy mikor van a határidő amikor már ki kell rakják :)
2011. márc. 9. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha a 15.kerületire gondolsz akkor elméletileg március 16. a határidő(azt hiszem),bár a suli nem arról híres h mindent időben rak ki...


Melyik osztályba jelentkeztél?:)

2011. márc. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

szia :)

igen a 15.kerületire gondolok! :)

tagozatkódra gondolsz?mert akkor a 02-es tagozakódot jelöltem meg :)

2011. márc. 11. 13:04
 3/5 anonim válasza:
Bocsi az offért, de oda milyen tanulókat vesznek fel? Milyen a színvonal?
2012. márc. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Oda jártam... hát nem sokáig maradtam ott.

Sok az egyszerű gondolkodású ember... Osztálytársnőmet rendesen kiközösítették azért, mert pl. nincs annyi pénze, nem jár bulizni, nem 10ezer ft-os cuccokban járkál.

Átlag.. hát 3-as átlaggal is simán felvesznek, engem anno 3.5-ös átlaggal vettek fel. A tanárok nem nagyon tanítanak, csak 1-1 szigorú tanár van (pl. matek tanárok, töri).

2012. márc. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
4-es: Én is oda jártam, és másfél év után mentem csak el onnan, pedig már az első hét után ott kellett volna hagyni. Azóta meg is szűnt az iskola. :D
2020. dec. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!