Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mesél valaki a gyógyszertári...

Mesél valaki a gyógyszertári asszisztens képzésről?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 10:30
 1/7 A kérdező kommentje:

Azoknak várom a válaszát elsősorban, akik ezt tanulják :)

Hol tanulod? Melyik városban? Melyik iskolában?

Milyen tantárgyak vannak? Könnyű vele elhelyezkedni?, stb.

2011. márc. 11. 10:32
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Pécsen tanulom, nagyon nehéz, sokkal könnyebbre és igazából másra számítottunk néhányan ... Több modul van, vizsgák nehezek, nagyon visszakérik az anyagot. Sok a töltelék tantárgy. Egyetemi szinten kérik vissza az anyagot, pedig szakközépiskoláról van szó. Néhány tantárgy, de cserélődnek ugye időszakonként: Korélettan, járványtan,anatómia, pedagógia, pszichológia, aminek nem sok értelmét vesszük szerintem egy gyógyszertárban. Kémia, gyógyszertechnológia, latin, szakmai latin, ami fontosabb ugye. Háát, gondold meg, ha ilyen pályát választasz...
2011. márc. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia kedves válaszoló. Engem is a pécsi érdekelne, a Comeniusban. Különben tényleg ingyenes az első szakképzés? És hány évesek vagytok az osztályban? Ide általában rögtön középiskola után jönnek az emberek, nem? 20 évesen nem lógnék nagyon ki onnan? Vagy rosszul gondolom? És nem tudod véletlenül, mikor jelentkezzek, ha 2011. szeptembertől induló képzés érdekel? Előre is köszi a választ. :)
2011. márc. 11. 19:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, ingyenes az első. Abszolút nem lógnál ki. Nálunk is vannak 21 évesek is, de 18 az átlag, vagyis középiskola után jöttek. Ők még középiskola évvégén iratkoztak be, de úgy tudom egész nyáron belehet iratkozni, de még augusztus végén van pótbeiratkozás is.
2011. márc. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a héten voltam beiratkozni, nyáron 20 leszek, szóval ha gondolod megismerkedhetnénk, ha még mindig ebbe a suliba szeretnél jönni, legalább lesz egy ismerős :)
2011. júl. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! beiratkoztál végül?hogy tetszik? mennyire nehéz? mik a tapasztalataid? az 1.tanév végén is vannak vizsgák, vagy csak a 2.év végén?


bocs a sok kérdésért, én most kezdem majd el :)

2012. jún. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hányszor van óra egy héten?

Kétszer ?

2016. máj. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!