Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az a gazdálkodás-menedz...

Milyen az a gazdálkodás-menedzsment szak pontosan? Nagyon kell a jó matek érettségi hozzá? Mondjuk ha kettes matek érettségit írnék buknám?

Figyelt kérdés
Szeptembertől kezdem az utolsó középiskolai évemet és egyenlőre ez a szak tetszik. Tapasztalatok/vélemények róla?
2011. márc. 14. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2-es matekkal ne is álmodj arról hogy felvesznek.(államilag rámogatottra biztos nem). ha pedig mondjuk költségtérítésesen bejutsz, szerintem nem fogod tudni végigcsinálni.
2011. márc. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2-es matekkal még ha be is jutsz, mert akár be is juthatsz, mert ki tudja, stb. az életben nem fogod tudni megcsinálni a matek 1-et és matek 2-t, amelyek közül az 1-ik biztosan analízis lesz és az egy gyilkos tantárgy. Nálunk 50% bukott.
2011. márc. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
hogyha be is jutsz, a matek 1-2öt az életbe nem fogod megcsinálni.
2011. márc. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én ennek a szaknak az okj-s képzésén vagyok a bgf-en, bizony kemény és én sem tudom, hogy megpróbáljam-e, de a 24%os matek érettségimmel még mindig a 30fős csoportomból az a 8vagyok aki csúszás nélkül elvégezheti az okj-t, és nem is tanultam többet mint a többiek...sőőőt, nem tudok neked sok mindent mondani, de szerintem meg lehet csinálni az alapszakot, igaz nem volt analízisem, de statisztika, számvitel ugyanolyan kemény mint az alapszakon.... ennek ellenére én azt ajánlom neked, hogy ne kezdj bele, tanulj hasznosabbat és a pénz nem boldogít ha kérdésed van akkor rám írhatsz ha szeretnél :)
2012. márc. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!