Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » MIért nem találom meg a...

MIért nem találom meg a felvi.hu-n a nemzetközi igazgatást nyújtó intézmények felsorolását illetve az érettségi követelményeket? Jobb a szak, mint a nemzetközi tanulmányok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
a szakleírásoknál van olyan h van egy olyan fül ami az intézményeket adja ki ahol van ilyen, de mivel én is ide akartam tavaly jelentkezni csak nem jött össze elárulom h 3 helyen van Magyarországon. SZE győr és kettő pesten a pázmányon és a corvinuson. Eddig csak magyar és törit fogadták el, de jövöre már idegennyelv is lehet az egyik választott tárgy. Nekem nagyon tetszik a szak, remélem jövöre már végre összejön és mehetek a corcinusra.
2010. nov. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát ha én most 11.es vagyok,akkor jövőre elfogadják az érettségimet idegen nyelvből? az akkor nagyonjó. és olyan magas ponthatárra lehet számítani mint a nemzetközi tanulmányoknál?
2010. nov. 4. 23:56
 3/3 anonim ***** válasza:
hát nemtom h mi lesz 2012be amikor te végzel, de vszeg marad az h elfogadják nemzetközi ig-en az egyik idegen nyelvet is a magyar és töri mellé(én csak azt tudom biztosan h 2011től lesz ez az ujítás, de sztem marad is) amugy meg tavaly kb 30 ponttal megugrott megint a ponthatár és már 425 volt, és ha ez tovább fog ugrani akkor igen vetekedni fog a nemzetközi tanulmányok szakkal
2010. nov. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!