Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a hosszúhétvégén betörtek a székesfehérvári Vasvári Pál Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Itt van egy link is: [link]
2011. márc. 16. 18:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Mit akartak lopni,vagy mit loptak egy iskolából,talán tudományt?
2011. márc. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Először örültem neki h nem kell suliba menni, pihenhetek még egy napot.Aztán a híreket hallva hogy minden ajtót felfeszítettek, ellopták a DÖK pénzt, a páncélszekrényt, boxokat felbojgatták stbstb... nagyon megrémisztett. Térfigyelő kamerák vannak, de hátul nincs semmi, ezért mentek be a büfénél. Piás üveget is találtak. Hogy dögölnének meg!!! Remélem kiderül hogy ki volt az és képen röhöghetem a börtönben.
2011. márc. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

ma 20:52 egyetértek

Kíváncsi leszek,mi lett a boxommal :S Nem hiszem el,hogy ilyen megtörténhet!! Miért pont a Vasvári???

2011. márc. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

hát ja...nekem nincs boxom de akkor se értem mért kellett hozzánk betörniük...:S

meg a vasváris hétre szánt pénzt is megfújták :$

2011. márc. 17. 15:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Volt osztálytársam oda jár. Ő mesélte nekem, hogy sok mindent elloptak pl. laptopot is. Hogy miért éppen a Vasvári? Nincs riasztó, nincs semmilyen ügyeletes vagy valaki aki ott legyen ( más iskolában van! ) , messze van a város központjától ( így nem keltenek nagy feltűnést ). Gondolom "gyakorlás" volt a betörők számára, nem akartak egyből bankot rabolni , és hát így is elég jól megszedték magukat :D
2011. márc. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát érdekes,de vajon hány ember kellett egy ilyen nagyságú melóhoz.Azért padlástól tetőig mindent megfújni nem egyszerű meló.Én telekis vagyok,vasváritól nem vagyunk messze,akár ide,vagy más iskolába is betörhettek volna.Azért remélem megkerülnek az ellopott cuccok.Mondjuk elég gyanús lenne vaterán pl hirtelen eladó 20 interaktív tábla :D
2011. márc. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Mit kerestek az óvónőképzőben? Használt tornacipőt?
2011. márc. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
padlástól tetöig? :D
2011. márc. 19. 21:50
 9/11 anonim ***** válasza:
pincétől* :D
2011. márc. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
a világért sem akarok kötekedni,de azt ugy szokták mondani h "a padlástól a pincéig" :DDD
2011. márc. 21. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!