Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A barátnőm lánya 63. a rangsor...

A barátnőm lánya 63. a rangsorban, Szolnok Széchenyi Nyelvi előkészítő angol szakon. Szerintetek van esélye bejutni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 07:06
 1/8 anonim válasza:
hova?
2011. márc. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Széchenyi István Gimnázium Szolnok
2011. márc. 18. 09:32
 3/8 anonim ***** válasza:
sok esélye van
2011. márc. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hányat vesznek fel?
2011. márc. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
attól függ,hogy hány főt vesznek fel és az iskola erősségétől.Szerintem van mert sokan eshetnek ki előle a rangsorból,mert nem mindenki írta be előre.Esetleg a honlapján ha megemlítik,hogy az előző években melyik volt az utolsó gyerek amelyiket felvették,akkor érdemes megnézni.Lehet tavaly pl.: a 70.gyereket is felvették,akkor ebben az évben lehet h. pont a 63.at is felfogját venni.Sajnos ezt nem lehet kiszámítani,de minden esély meg van rá.
2011. márc. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én ottt biosz-angolon vagyok 57. Sztem van esélye. én tiszapartiba szeretnék 0.-ra menni
2011. ápr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A barátnőm lánya a Biosz-Angol tagozaton a 128., szóval az tuti nincs meg, a nyelvi tagozatban még reménykedik. Nem kapott még értesítőt. remélem Neked sikerül bejutni. .)))
2011. ápr. 15. 07:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Bejutott?
2014. márc. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!