Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Színésznő szeretnék lenni!...

Színésznő szeretnék lenni! Viszont nincs hangom! (? )

Figyelt kérdés
Színésznő szeretnék lenni! De semmi hangom sincs! És ez nem túlzás! Viszont minden színi tanodában felvételi követelmény az ének! Mit tanácsolnátok? Én nem musical színész szeretnék lenni, hanem csak egyszerű színész aki csak beszél a színpadon! Tudnátok olyan színi tanodát ajánlani ahová nem kéne éneklés?
2011. márc. 24. 20:06
 1/10 anonim válasza:
30%
Chaplin néma filmje
2011. márc. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát így viszont tuti nem vesznek fel rendes képzésre, anélkül meg színházhoz.

Amatőr lehetsz bármelyik helyi színjátszó körben, ott szerintem megoldható éneklés nélkül is.

Sajnos ez tipikusan egy olyan szak, ahova a többség nem kerül be elsőre... sőt, inkább soha. :S Már ha ilyen komolyságban gondolod. :(

2011. márc. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Keresd meg Kovit, biztos van valami ötlete.
2011. márc. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Őszintén szólva a Színművészeti Főiskola így elég necces lenne. Viszont sok esetben a borzalmas hangból egy egészen kellemes énekkhangot ki lehet hozni énektanárnál:) Nézz egy énektanárt és kérd ki a véleményét. Sec perc alatt elmondja, hogy van-e esélyed és hogy mennyire fejleszthető a hangod/hallásod (:


L/19

2011. márc. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat! :)
2011. márc. 24. 21:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is fejleszthető a hang. Ha mindened rendben van, csak az énekhangod nincs, akkor azon tudsz javítgatni ha szorgalmas vagy. Csak készülj fel, hogy nem olyan helyre készülsz, ahol örömmel fogadnak és lehet hogy nem lesz kellemes amikor elutasítanak mondjuk másodszor harmadszor is. Ha nagyon ezt szeretnéd, akkor erősítsd meg magad lelkileg és ne add fel az első sikertelen próbálkozások után.
2011. márc. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezekhez még annyit,hogy esetleg kezdj el tanulni valami hangszeren(akkor is,ha már tudsz játszani valamilyen hangszeren).Ajánlom a zongorát,furulyát,gitárt.Az utóbbi kettő állítólag nagyon egyszerű,és könnyen tanulható.A furulyát én is tanusítom.Nekem is pocsék ritmusérzékem van,de furulyázni 1 hét alatt megtanultam a hangokat,és kb.max. 2-3 hétbe telt,mire tökéletesen tudtam MINDENT.
2011. márc. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Legszívesebben zongoráznék, csak olyan botfülem van! :S

2011. márc. 27. 14:54
 9/10 anonim ***** válasza:
A furulyát próbáld meg. Én csellóztam sokáig, de nem ment valami jól és a furulya segített hozzá, hogy jobban menjen. Azóta már nem vagyok csellista, hanem furulyista-néptáncos. :) Énektanárhoz is jártam: egy jó énektanár nagyon sokat ki tud ám hozni az emberből. :) ;) Szóval fel a fejjel!
2011. márc. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. márc. 27. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!