Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az én felvim menüpontban,...

Az én felvim menüpontban, olvastam, hogy az OKJ bizonyítványom fel van dolgozva, az érte járó pont viszont nincs feltüntetve. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert lehet hogy nem fogadják el azt a típusú OKJ-t. Csak a 54, 55-el kezdődőket fogadják el azthiszem( de azért nézz utána, hogy a szakodra elfogadják-e).
2011. júl. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
54-el kezdődik. A felvételi tájékoztatóban van egy táblázat, ami szerint elfogadják. 24 pont járna érte.
2011. júl. 19. 10:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát akkor viszont sürgősen telefonálj! egyébként lehet hogy holnap már hozzáadódik, de biztos ami biztos inkább tényleg telefonálj egyet

!

2011. júl. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor várok holnapig, aztán ha akkor sem, telefonálok. Köszi a választ.
2011. júl. 19. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!