Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a pesterzsébeti Kossuth...

Milyen a pesterzsébeti Kossuth Lajos Gimnázium?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 21:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 anonim ***** válasza:
94%
Ugye nem azt mondod, hogy ezek után képes voltál odamenni? [link]
2011. aug. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/83 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként igen, van, amelyik tanít németeseket. Úgyhogy készülj fel a szarra.
2011. aug. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/83 anonim ***** válasza:
94%
Persze mindenkit tanitanak! Nincs lebontva a tanári kar hogy ezaz osztály csak ezeket meg ezeket kaphatja mindig ugy van összerakva ahogy a tanárok orarendje megegyezzen... Én B-s (spanyol-angol) vtam(én váltottam most nyáron sulit 2 év után), de lényegtelen igazából, mert bárkit megkaphatsz.. : / Nálunk pl. mi kaptuk a legnevesebbeket a tanárok közül az évfolyamon. De a 11. évfolyamon a C a legpechesebb ott Takaró az ofő!! Am C-ből naon könnyű kikopni ebben a tanévben is a 11.C-ből 2-en elmentek. A 10.C meg eléggé zsákutca ők egy gyengébb, bagós és észrevétlen társaság onnan is már 3-an kikoptak, mert nem birták.. de emellett nagyon sok kezdő és szart tanárt kaptak. Szóval szinte senkinek sincs szerencséje a tanárokkal. Vkit a szarok közül ugyis megkap mindenki...
2011. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/83 A kérdező kommentje:

Értem.. Köszi a válaszokat.

Én is oda fogok járni, majd meglátom, hogy milyen lesz...(:

Nem tudjátok véletlenül, hogy első évben lesz-e nyelvtan és infó? Mert könyvet nem kapunk, de más iskolában, a nyelvi előkészítős osztályokban meg kapnak, de nem tudom, hogy itt lesz-e.

2011. aug. 30. 14:08
 25/83 anonim ***** válasza:
83%

infoból sosincs könyv.. : DD

Nyelvtan meg fura az lehet h nem lesz nekedm ivel abból mindig adnakl könyvet.

am majd leirod hnapután h meik tanárokat kaptad? : D

2011. aug. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/83 A kérdező kommentje:
Persze :D Majd leírom :))
2011. aug. 30. 16:27
 27/83 A kérdező kommentje:

Osztályfőnök,német: Horváth Ágnes

Magyar: Hargittay Gergely

Matek: Némethyné M. Mária

M.szaknyelv: Eckart Weisse

Tesi: Juhász Árpádné

Ének: Medgyes Sándor

Infó: Gersei Zsolt

Rajz: Novák Béla

+ még 4 német tanár, de ha nem németes osztályba jártál, akkor azokat nem biztos hogy ismered. :)

2011. szept. 1. 19:59
 28/83 anonim ***** válasza:
53%

Horváthtal jól jártál jó pedagógiai érzéke van. : )

Hargittayról annyit tok h jófej viszont sosem tanitott még póttanárként se..

Némethyné a sok rossznál csak jobb lehet : )

Juhásszal szerencséd van sokkal jobb mint a kertészné sokkal engedékenyebb. : )

Megyó az Megyó külön kategória őt majd megismered am egy monoton és kötött pasas xD

Gerseit naon birtam sztem kifejezetten jó tanár érti h mit csinál és jól magyaráz : )

Béla bá is egy szimpatikus ember igazi "szivb*zi": DD rajzolgass sok szivet benne a monogramjával és tuti bevágósz nála : D

a német tanárokról sokat nem tok az tom h Weisse már naon régóta ott tanit tehát nem lehet rossz tanár ha itt tudott maradni. : )

Nos sztem szerencséd van mert ezek a a tanárok inkább a jobb kategóriát képezik sztem : )

2011. szept. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/83 anonim ***** válasza:
45%
A C-s tanárokat nem ismerem én sem. Horváthot meg fogod te utálni, hidd el. Lehet, hogy először nem veszed észre, de kicsinyes, szimatoló, kiállhatatlan, mint egy rossz szomszéd. Úgy tanít, mintha ovisok lennénk (olyan LASSAN, dalokkal, stb.) Lehet, hogy ez valakinek bejön, aki magántanár nélkül szeretne középfokút, annak nem.
2011. szept. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/83 anonim ***** válasza:
45%
23:37 vagyok. Persze neked talán ez nem lesz baj, ha C-s vagy. De másokkal sajnos az a helyzet, hogy ő is úgy gondolja, hogy abból, amit lead és nekünk meg kell tanulnunk, 4 év alatt nem lesz középfokú, hanem más könyvből, otthon kell nekiülni (vagy tanfolyam, magántanár, persze) ahelyett, hogy a heti németre szánt x-szer 45 percet töltenénk el hasznosan.
2011. szept. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!