Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szinyei Merse Pál Gimnázium...

Szinyei Merse Pál Gimnázium milyen gimnázium? (Fontos! )

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék oda menni ,de már hallottam róla rosszat és jót is..:/ Kérlek írjatok le mindent amit tudtok róla.Köszi előre is!
2011. okt. 27. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én ott tanítok, nagyon szeretem. Előkészítőre is jöhetsz, van matekból és magyarból is. Milyen tagozatra szeretnél jönni?
2011. okt. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
német nyelvi előkészítő osztály (5 évfolyamos) ,ha ilyen van ,mert a honlapon így láttam!:D:)
2011. okt. 27. 18:30
 3/12 anonim ***** válasza:
Terveink szerint indul, s nagyon aranyos osztályfőnöke lesz a leendő németes osztálynak.
2011. okt. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! és a heti 13 óra német az hogy lenne megoldva? naponta több?
2011. okt. 29. 14:54
 5/12 anonim ***** válasza:
A nyelvi előkészítő osztályokban a nyelvtanítás magasabb óraszámban van az első évfolyamon, a többi tárgyból jóval kevesebb órád lesz. Magyar is csak 3 óra és matekból is csak szinten tartás. Valójában ebben a kezdő évben fog megugrani a német nyelvtudásod, utána pedig már emelt szinten tanulod tovább. Németországi partnerkapcsolatunk is van, szóval külföldön is tanulhatod a nyelvet.
2011. nov. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jó suli, kollégista vagyok, és az egyik szobatársam most 9.-es, ő is ilyen német előkészítő osztályba jár, nagyon szereti! Alig kell most tanulnia, mert nagyon jó németből, egyetlen, amire panaszkodni szokott, azok a tesiórák, hogy mennyire kegyetlenül osztályoznak, de kibírható amúgy. Annyit tudok még, hogy kétféle németkönyve van, és van olyan napja, amikor csak német van.
2011. nov. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Melyik tanárt tisztelhetem itt az oldalon?:)))

Amúgy felvettek?:)

Egy kilencedikes :D

2012. máj. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van kollégiuma a Szinyeinek?
2015. febr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mennyi az átlagod?
2015. febr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fölvettek?
2015. febr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!