Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Budapesti Kommunikációs...

A Budapesti Kommunikációs Főiskolán az animáció szakon milyen alkalmassági, illetve gyakorlati feladatokra számíthatok?

Figyelt kérdés
A felvi.hu-n nem találtam semmi konkrétat! Előre is köszönöm!
2011. ápr. 4. 17:56
 1/4 anonim válasza:
51%
google az isten áldjon meg... ott minden alkalmassági vizsga fent van
2011. ápr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó én tudom, csak ez az hogy nem találtam konkrétat. Csupán annyit hogy korábban készített munkák beadása, és beadandó szakmai feladat. Én arra lennék kíváncsi ezek mit takarnak pontosan!
2011. ápr. 5. 19:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy pár napon belül felkerülnek a BKF felvételi honlapjára (www.felveteli.bkf.hu) a felvételivel kapcsolatos részletek- vagyis pontos időpontok, meg részletes feladatkiírás. Ezek alapján már el lehet majd kezdeni a "munkát". Április második felében pedig postán is kapsz tőlük levelet.
2011. ápr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. ápr. 24. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!