Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécs, PTE-pmmk. Milyen a rajz...

Pécs, PTE-pmmk. Milyen a rajz alkalmassági vizsga?

Figyelt kérdés
Még gondolkozom, hogy BME vagy Pécs, BME-ről már nagyjából mindent tudok, viszont Pécsről annál kevesebbet. Van aki oda jár? Milyen az alkalmassági? Tényleg van szóbeli része is? És fejből kell lerajzolni a kompozíciót?:O (valahol ezt olvastam)
2011. ápr. 5. 11:22
 1/2 anonim válasza:
Én Pécsre járok, szerintem nem nehéz az alkalmassági. Amúgy attól függ melyik szakra jelentkeztél. Az osztatlan építész és építőművész szakon nehezebb,(több feladatrész) bsc-n kicsit könnyebb. Van szóbeli rész is, 5-10 perc... Feltesznek pár kérdést, pl: milyen terveid vannak a jövőre nézve? Miért ezt a szakot választottad? Mi érdekel? Mivel szeretnél foglalkozni stb...
2011. ápr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:)

Milyen szakra jársz?

Szerencsére még van egy évem dönteni, de nagyon megszerettem Pécset. Amúgy építészetre mennék, az osztatlant eléggé esélytelennek látom... De majd még kiderül :)

2011. ápr. 8. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!