Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy építészmérnöki szakon a felvételihez szükséges a rajz alkalmassági vizsga, míg az építőmérnöki szakon kizárólag csak a pontok számítanak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert építőmérnökin nem kell szabad kézzel rajzolni. Van egy kis ábris meg magasépítéstan, de hát az lóf@sz.
2011. júl. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ezen már én is gondolkodtam, de akkor most már tudom a választ:)
2011. júl. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azèrt mert ott tudni kell rajzolni. jól kell tudni rajzolni. a szèpség csak mAsodlagos mert a legfontosabb a rajz helyessége. ezért a felvételin kiderül ki tud jól és ki tud olyan jól (vagy protekciós xD) hogy felveszik és tanítják. persze mondenkit meg lehetne tanítani de van egy ütem amibe a kevésbé jól rajzolók nem tudnának alkalmazkodni. ennek oka a gyakorlat hiánya.sokat kell rajzolni amig kialakul az emberben egy olyan szemlélet/kézsség vagy nem tudom mi amire már lehet építeni. én minsenkinek melegen ajánlom az egyetemek által szervezett előkészítőket! + meg lehet ismerkedni a jövendőbeli egyetemista csoporttársakkal is. :)
2012. jún. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell szabad kézzel rajzolni
2017. szept. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!