Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egy tantárgyból az osztályb...

Ha egy tantárgyból az osztályból én érettségizek egyedül, akkor szóbelizni átrakhatnak másik osztályba, ahol többen érettségiznek belőle?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 16:15
 1/5 anonim válasza:
jóhogy, nekem is így volt. De mit számít az?
2011. ápr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor mindegyiket az osztálytól külön teszem, nem? Mert akkor szerintem számít.
2011. ápr. 10. 17:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem rakhatnak át, csak ha a két osztálynak közös bizottsága van közös elnökkel. Ugyanis a vizsgát az érettségi bizottság előtt kell letenni, és általában egy osztály egy bizottság. Ha viszont közös a bizottság, akkor már össze is van vonva a két osztály... Nem szabályos a dolog. Ha én lennék az elnök, szóvá tenném. Ha mindegyik tárgyból átraknak, és az egész érettségit a másik osztállyal teszed le, akkor szabályos.
2011. ápr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy az utolsó írja, szabályos.

Csak azt nem értem, mi a gond ezzel. Az érettségi olyan, hogy bemész és kijössz, aztán boldog vagy. Attól még megjelenhetsz a saját osztályod érettségijén is, barátok, ismerősök miatt.

Azt nem tudom, hogy a bizonyítványt hogy adják majd át, mert elvileg az is bizottságonként történik, de erről kérdezd meg az egyik illetékes tanárt.

2011. ápr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én estin érettségiztem, én voltam az egyetlen kémiás nemcsak az adott évben, hanem 7 éve, mióta megy ez az esti tagozat ebbe a suliba. írásbelire simán betettek a nappalisok közé. elég vicces volt. szóbelin a sajátjaimmal voltam, ráadásul így én kezdhettem, mert a kémia tanárnő csak miattam jött be aznap. :-)
2011. ápr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!