Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Nyíregyházi Főiskola repülőg...

A Nyíregyházi Főiskola repülőgép hajózói részére csak protekcióval lehet bejutni?

Figyelt kérdés

Hallottam nemrég egy ismerősömtől, hogy ő is jelentkezett, de nem vették fel, mert csak azok kerültek be, akiknek fontosabb pozícióban dolgoznak a szülei, rokonai.

Ha menne még protekció nélkül, akkor a középiskola melyik osztályaiban lenne fontos az átlag? Milyen átlag kell minimum egy ilyen iskolához?


2009. márc. 1. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok helyen csak a protekció segít, ha csak pár embert vesznek fel. Gondolom, ilyen helyeken már előre meg vannak, hogy kiket. Protekció mindig is volt és lesz is. Nézd meg a www.felvi.hu oldalán, hogy mennyi pontra van szükséged. Ott ki is számíthatod, hogy hány pontra számíthatsz.
2009. márc. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Engem felvettek, pedig egy 28. senki vagyok. Se miniszter, se Malev-fonok szulom nincs...

Iden 457 volt a ponthatar. Szoval hajra. Ket 95%os erettsegi, legalabb egyik emelt szinten, meg ket kozepfoku vagy egy felsofoku nyelvvizsga ajanlott.


Igy lesz kb. 460 pontod. Szval hajra. :)

2009. okt. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!