Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogyan lehetek repülőgép pilóta?

Hogyan lehetek repülőgép pilóta?

Figyelt kérdés
vagyis, hogyan lehetek repülőgép pilóta ? 14 vagyok és már régóta gondolkozom azon hogy pilóta leszek. csak nem tudom hogy milyen középiskolába kell mennem, hogyan kezdjem (elöbb ejtőernyőzzek?), hol képeznek pilótákat és hogy mennyibe kerül?
2011. okt. 15. 20:02
 1/10 Linkoln válasza:
80%

Szia, egy cipőben járunk, szenvedélyem a repülés pedig nemis repültem....

17vok de nemegyszerü, nekem esélytelen

Kell spl vizsga az olyan mint a jogsi kressz része uugy 100ezer FT pár honap

+ppl vizsga, repülnöd kell, 36órát.

De marha sokba kerül fizetned kell a benzint meg minden a legkissebb gépekreis 4millio FT

ÉÉs sok pilota van nehéz vele állást találni, max hobbi szintre jo amilliomosoknak :/

Hameg vennél magadnak vmi kis gépet vagy helikoptert pár milláért használtan, nagyon sok rá az adó, meg nehéz tárolni, karbantartani :/

Nemcsoda h nemrepkednek sürün az emberkék hobbibol, d etalááán

ha katonának mész és pilotának akk fiztik helyetted, de ezt nemtom pontosan, mindenesetre nem leheteten, de hamár továbbtanulás, menny stabilabb pályára.

2011. okt. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ok kösz, én is gondoltam rá hogy a honvédségnél fizetik, de ha meg nem oda megyek, akkor meg nem lesz olcsó......
2011. okt. 16. 15:29
 3/10 anonim ***** válasza:

fizetned kell a benzint?

te aztán nagy szakértő vagy!

2011. okt. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

10-15 20:13

Hát igen, én is repülőmániás vagyok. 14 éves vagyok és még nem ültem repülőn pedig imádom őket és ilyen pályára szeretnék menni =)

2011. nov. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
hello! Ha van kedved repülni ,és közel laksz jakabszálláshoz akkor írj nekem (piperarchercessna@gmail.com)
2012. máj. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem 4 millió! "Mindössze" kb. 1,8, ha mindent beleszámolunk. És 17 éves kortól lehet. Itt van összeszámolva: [link]
2012. máj. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Linkoln válasza:
Igazából, igaz.
2012. máj. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2011-11-05 23:24 vagyok


5. válaszolónak: Budapesti vagyok :/

2012. aug. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Honnan tudod,hogy szereted a repülést ha még nem ültél??

kb 12-szer ültem repülön(nagy utazós vok)egyszer bemehettem a pilóta fülkébe és hát nem olyan mint ha tudnál repülni söt.Az elsö tetszett de ugy az 5.-re unalmas lett.

2013. febr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A legutóbbi kommentem óta ültem repülőn és nagyon tetszett :) Egyébként onnan, hogy kiskorom óta érdekelnek és nem az érzést szerettem eddig amíg nem repültem, hanem valami vonzott, hogy nekem muszáj kipróbálnom, ez érdekel nagyon.
2013. márc. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!