Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskolaváltás szeretnék váltani...

Iskolaváltás szeretnék váltani, hova menjek?

Figyelt kérdés

Budapesten élek és a Giorgio Perlasca Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskolába járok. Szeretem, de az osztályfőnököm kikészít. Gyűlölöm és nem tudom a mindennapjaimat együtt tölteni vele, ha vele lesz órám, már rosszul vagyok. Ráadásul egy olyan tantárgyat tanít nekem, amiből a legrosszabb voltam világ életemben. Szemernyit sem értek hozzá, mindig csak átbukdácsolok, és folyton csak szekálni tud és fenyegetni, hogy megbuktat, holott én tényleg igyekezek, de egyszerűen nem tudok többet kihozni ebből a tantárgyból... Főleg, hogy nem csak ez az egy létezik.

Át szeretnék íratkozni másik iskolába, de nem tudom hova.

Pest ( esetleg mellette, Soroksár, Pesterzsébet fele )

Nem vagyok túl jó tanuló, ez az felettebbi okoknak köszönhető főleg.

Mit tudtok ajánlani? Szívesen járnék egy olyan iskolába, ami nem olyan mint egy börtön, nem vagyunk bezárva egész nap, esetleg van udvar, barátságos a környezet.

Nagyon örülnék, ha tudnátok segíteni!!


2011. ápr. 13. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy lehet iskolaváltást váltani? xD
2011. ápr. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is sulit szeretnék váltan, szerintem csete balázs gimnáziumba megyek(csepel) mert én se vagyok olyan jó tanuló és ez az egyetlen gimnázium ahova szerintem felvennének mert egyik ismerősömet is átvették pedig asszem 2-3 tanuló.
2011. ápr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat elírtam, mert először nem fogadta el a kérdésemet ahogy írtam, és nem töröltem ki azt a részét :) Bocsi

Nekem unokabátyám járt a Csetébe, és annak idején engem is felvettek. De az nem egy jó hely, sok a roma és a lopások, bűnözés :/

2011. ápr. 14. 13:37
 4/5 anonim ***** válasza:
melyik tárgy?
2011. ápr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kémia
2011. ápr. 14. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!