Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 11. év végén szeretnék előreho...

11. év végén szeretnék előrehozott érettségit tenni földrajzból, és azt mondják, hogy nem tudják leigazolni nekem, mert hogy ezt én választottam, én igazoljam le. Ez mennyire igaz?

Figyelt kérdés
Nem úgy van, hogy az érettségi le van igazolva, függetlenül attól, mikor vizsgázol? Ráadásul középszint, tehát ugyanúgy az iskola épületén belül lennék.
2011. ápr. 13. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit értesz az alatt hogy "leigazol"?

Úgy érted, hogy nem engedik, hogy a saját iskoládban érettségizz?

Mert ha így érted, akkor nem feltétlenül az iskoládban van az érettségi. Azt hiszem attól függ, hogy hol szerveznek éppen földrajz érettségit. Például én 11.-es voltam amikor előrehozottaztam angolból. Én a saját sulimba vizsgáztam. De az osztálytársam, aki 12. elején, ősszel előrehozottazott szintén angolból, már nem a mi sulinkba ment, hanem egy másikba.

2011. ápr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kérdésed nem túl érthető, nekifutnál még egyszer?
2011. ápr. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bárhol teszed le!KELL kapnod róla papírt!!!!Nem csíp a tanárod?Ne hagyd magad!
2011. ápr. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A saját iskolámban lesz az érettségi, a 12-ikesekkel együtt vizsgázom, csak a tanár nem hajlandó elfogadni igazolásként azt a tényt, hogy ott fogok náluk érettségizni, hanem vagy szülői, vagy orvosi igazolást kell beadnom. Orvosit nem tudok, mert nem ad, szülői igazolás meg már nincs, mert abból meg 3-at lehetett igazolni egy évben..
2011. ápr. 15. 00:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérjél igazgatói igazolást. Az iskolai programokban részt vevők hiányzásának elbírálása igazgatói hatáskör, de ezt abnormális dolog hiányzásnak tekinteni, hiszen tanulmányi ügy. Ha egyszer ott vagy az iskolában, és a jogszabályban meghatározott jogoddal élve érettségit írsz, akkor nem adhatnak igazolatlan órát, ez képtelenség.
2011. ápr. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még egy ilyen gyökér f*sz tanárt, b*ssza meg :S

Mekkora szánalmas barom lehet az ürge, hogy ilyeneken pattog... Az igazgató helyében páros lábbal rúgnám ki.

De nyilván ő is kampányol a magasabb tanári fizetésért. Mert Ő megérdemli!

2011. ápr. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!