Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Segítség kérlek! Ajánjólevél...

Segítség kérlek! Ajánjólevél honnan, mifajta számithat nekik?

Figyelt kérdés

Szeretnék az Balassi intézeten tanulni, külföldi magyar vagyok. Nos azt írták nekem hogy "esetleges ajánlólevelek beszerzése". Nos nem tudom honnan, vagy kitöl szerezzek ilyet, van egy régi magyar tanárom, de nem tudom mennyire szeretne nekem ijet írni, (sajnos nem voltam az óráin túl gyakran).


Még írta hogy adatlapot kikell töltenem, ilyet nem találok az oldalon, de akkor is ha buta kérdés bisztos akarok lenni a dolgokban, ezért ezt is ha tisztázna valaki, írjak egy saját adatlapot, személyi számal, születési helyel satöbbi?


köszönöm szépen


2011. ápr. 14. 23:28
 1/2 A kérdező kommentje:

Pontosabban ezt írták:

"adatlapot kell kitölteni a személyes adatairól"

2011. ápr. 14. 23:37
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha egyetemi elokeszitore akarsz menni akkor ezen az oldalon letudod tolteni a jelentkezesi lapot: [link]

Ha megse megy, akkor szerintem lepj kapcsolatba veluk az oldalon feltuntetett emailcimen vagy telefonszamon.

2011. ápr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!