Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Még semmi elképzelésem sincs,...

Még semmi elképzelésem sincs, hogy mi szeretnék majd lenni, lassan kéne vmi elhatározásnak lenni, de egyáltalán nincsen. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

igazából,csak az idegen nyelvekből(angol,francia) vagyok jó ,meg irodalomból.matekból akkora fos vagyok h nem igaz,meg a többi TT-s tantárgyból is..:/:SSS


9.-es vagyok,16 éves,fiú.


2011. ápr. 16. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Bölcsészkar, közgáz, kommunikáció, tesi?
2011. ápr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ohh, van még időd eldönteni! Én 25 vagyok, vegyész diplomám van, most megyek szeptembertől biológiai laboratóriumi operátor képzésre, és jelenleg pénzügyi számviteli ügyintéző tanfit végzek. :D Idővel van majd kiderül, miből élek meg..

Bár az hiba, hogy nem mennek a természettudományosak, mert abból meg lehet élni!! És bizony bárhová mész, van matek! Még ha csak alap is, de van. szóval húzzál bele a tanulásba!! :D

2011. ápr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
illetve nagyon nagyon nagyon érdekelnek az ilyen mentális egészségges kapcsolatos problémák,ezek olyan érdekesek,és úgy leköt,de ezzel meg kitörölhetem a seggem,nem?:D és amúgy is ehhez milyen tárgyak kellenek?:/
2011. ápr. 16. 20:44
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 16. 20:45
 5/5 A kérdező kommentje:
vagy plasztikai sebészhez bioszon kívűl még mi kell?
2011. ápr. 16. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!