Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » MIlyen véleményetek van az...

MIlyen véleményetek van az Eötvös József Gimnáziumról? (Nyíregyháza)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 08:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Tom, hogy a kérdés elég régi. A gimis részét nem tudom, általánosba járok oda, most vagyok 8. osztályos. Jó fejek a tanárok, meg a diákok is, bár van néhány oda nem illő diák és tanár. Jó suli, bár én nem szeretem, mert véleményem szerint nagyon sok osztályban a lányoknak csak az a fontos, hogy hogy nézel ki, ha nem vagy nekik szimpatikus, húzhatsz innen, szóval tényleg alig várom, hogy elhúzzak onnan. Persze arról sem szabad megfeledkezni, hogy egy jó színvonalú iskola, és ha jó térsaságba kerülsz, tényleg, nem lesz semmi bajod.
2012. jan. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!