Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hányan jelentkeztek tanító...

Hányan jelentkeztek tanító szakra?

Figyelt kérdés
Valahonnan ezt lehet tudni? leginkább az ELTE érdekelne, de más iskolák is. Múltkor olvastam egy cikket, ahol a népszerűbb szakok fel voltak sorolva és közölték mellettük, hogy hányan jelentkeztek rájuk.
2011. ápr. 17. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Én pont pár napja láttam a felvi.hu-n egy statisztikát, ahol kitudod választani a sulit, a szakot amira kiváncsi vagy, és felvan sorolva hányan jelölték, hányan elsőnek, hányan a fizetőst, stb.

Ittvan:


[link]

2011. ápr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi.


Lenne mégegy kérdésem. Azt irja, hogy államilag támogatotton 861 en jelölték be és ebből 286 első helyen. aztán van aki költségtéritésesen jelölte be, azoknak a száma 126, ebből 5 elsőhelyen. Gondolom az az 5 kapásból bekerül, mert nem sok pont kell nekik...viszont az a 126 és be fog kerülni még az államiak előtt nem? mert mondjuk 300 lesz a ponthatár de a költségeseknek csak 260 kell

2011. ápr. 17. 15:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom. mert lehet hogy ők az államit jelölték elsőnek, utána vészhelyzetnek a fizetőst. De az is lehet, hogy teljesen mást jelöltek meg első helyen. :)
2011. ápr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Államit elsőhelyen vézhelyzetnek a fizetőst...hát ugyanott vagyunk :D őket akkor hamarabb felveszik nem? hiába h én megjelöltem első helyen, azt fogják felvenni aki fizet
2011. ápr. 17. 15:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Külön kategória az állami és a költségtérítéses. Nincs olyan, hogy előbb veszik fel, mert párhuzamosan egy másik sávban vannak. Kivéve, ha valaki először jelöli az államit, majd a ktg. térítésest. Ha nincs meg az állami, megnézik befér-e a ktg.-be.
2011. ápr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!