Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek a Dobos C József...

Szerintetek a Dobos C József vagy a Gundel Károly a jobb suli?

Figyelt kérdés
és az lenne még a kérdésem hogy az miben nyílvánul meg h a Dobos a Gundel Károly TISZK tagja?
2011. ápr. 23. 17:45
 1/5 anonim válasza:
Egyértelműen a Gundel a jobb.De halottam olyat is hogy a Dobosba jobb érettségit kapsz:/nem oda fogok menni ezért nem tudok helyes választ adni.csak hallottam róluk de ha ez megnyugtat akk mondom a gundel:D
2011. ápr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én Gundeles vagyok, nagyon szeretem. Sok a szünet :) A tanárok átlagban normálisak. Tanulni kell. A suli állapota nem a legjobb, nem maradt már rá pénz, a régi igazgató pedig századokkal jobb volt, de ezzel sincsenek különösebb bajok. Van egy pár szép csaj, helyes pasiból már kevesebb.

Dobos C-be még apum járt, de akkor még a neve is más volt. Szóval arról nem nagyon tudok nyilatkozni :S

De a Gundel jóó :)

2011. ápr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Dobos C rossz suli, nulla színvonal! A bizid persze meg lesz, csak sokkal többet érsz egy Gundeles bizivel, hidd el!
2012. aug. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézik azt valahol,hogy a Gundelben vagy a Dobos C.-ben szereztem érettségit?
2012. nov. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Érettséginél majdnem mindegy, magában úgysem mész vele sokra!


Én a szakmai oktatásra értettem, egy szakmai bizonyítványnál igenis nézik! Bocs, hogy nem az érettségire gondoltam, mert én máshol érettségiztem, ide szakmát (cukrász) tanulni jöttem.

2013. jan. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!