Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik jobb budapesti Eötvös...

Melyik jobb budapesti Eötvös József gimi vagy budapesti Berzsenyi Dániel gimi?

Figyelt kérdés
Eötvösben humán-angol, Berzsenyiben angol-német, angol-olasz, matek tagozat érdekelne.
2011. márc. 7. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a Berzsenyi hangulata jobban tetszik, de az oktatási színvonal szerintem közel egyforma.
2011. márc. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tapasztalom (nem sértés vagy ilyesmi) hogy reál tagozatok mindig színvonalasabbak. Az Eötvös szerintem jobb, de a humán-angol tagozata nem éppen a sztár, az inkább humános mint angolos (azoktól hallottam ezt akik oda járnak). Szóval ha az Eötvösben a többi tagozat nem jön szóba, én a helyedben a Berzsenyibe mennék, ha mást is lehet, akkor az Eötvösnek valami más tagozatára (pl. ha már nyelv akkor az ötévfolyamos angol-német vagy természettudományi vagy angol-matek).

A hangulat meg emberfüggő, nekem nagyon bejön az Eötvös hangulata, a Berzsenyié annyira nem, az előzőnek meg pont fordítva. De az biztos hogy nagyon rosszul ezekkel a sulikkal nem dönthetsz. :)

2011. márc. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!