Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nehéz a Semelweis egyetem...

Nehéz a Semelweis egyetem mentőtiszti szakja?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd a mentőtiszti szakra menni, de nem tudom mire számítsak. Sok embertől hallottam vissza, hogy nagyon nehéz bármelyik egyetem. Szeretné megkérdezni, hogy mire számítsak? Sokat kell tanulni? Mennyit kb. pl egy érettségihez képest viszonyításképp. Valamennyi tapasztalatom lesz, mivel egészségügyis vagyok. Várom a válaszokat
2011. ápr. 25. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:

A középiskolát ne hasonlítsd az egyetemhez mert hatalmas különbség van a kettő közt.

Egy-egy vizsgára többet kell tanulni mint az érettségire.

És nyilván egy eü szakon, ahol életek vannak a kezedben nem fogod az egyetemi éveidet láblógatással tölteni.

Igen, nehéz, de csak rajtad múlik, hogy meg tudod-e csinálni. Ha tényleg akarod akkor sikerülni fog.

2011. ápr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem az egyetemista,fősulis ismerőseim azt mondják hogy egy egy vizsgaidőszak az egyetem olyan mint az érettségi,

sokkal több anyagot kell rövid idő alatt bevágni.

2011. ápr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zombie No.1. válasza:
Az orvosi egyetemhez fogható nehézségű. 80-ból 40-en megbuktak első félévben...
2012. jún. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!