Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jó diákotthont keresek (intern...

Jó diákotthont keresek (internátust, kamasz lányomnak, ahol folyamatosan felügyelet alatt van. Kérlek ajánljatok nekem jó iskolákat. Hol találhatók ezek?

Figyelt kérdés
Sokat dolgozom, keveset vagyok itthon. Sajnos úgy érzem a lányom rossz úton halad, nem szeretném, ha elveszne.
2011. ápr. 25. 11:58
 1/7 anonim válasza:
Nem az a megoldás hogy bedugod internátusba. :) Szerinted mit gondolhat a lányod?
2011. ápr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ennyire vészes a helyzet? Miket csinál?

Lehet, hogy ha nagy a baj, akkor először inkább egy pszichológussal kéne kezdeni.

2011. ápr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pl. folyamatosan elkésik az iskolából, most már igazgatói intőnél tartunk. Sokszor hazudik nekem (nem értem, hogy miért). Olyan mintha nem akarná felfogni, hogy vannak bizonyos normák amiket le kell tenni az asztalra. Lehet, hogy csak a kora hozza, de lehet hogy a társaság amiben van. Nem tudom igazán. Folyamatosan próbálok vele beszélni. Nem tudom mekkora a baj, csak meg vagyok ijedve.
2011. ápr. 26. 07:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Hány éves a lányod? Most milyen típusú iskolába jár? Az sem mindegy, miért késik annyit. Azért, mert jó az alvókája és elalszik, vagy mert a haverjaival bagózik a buszmegállóban.

Miben szokott hazudozni, eltitkolja a jegyeit? Régen én is eltitkoltam, mert engem mindig vertek és féltem. Nem lehet, hogy ő is fél valamitől?

Vagy valami teljesen más téren hazudik?


Csak tapogatózok. :)

2011. ápr. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szokott olyanba hazudni, hogy nem ott van ahol mondja, nem azt csinálja amit megbeszélünk stb. Volt olyan reggel, hogy együtt indultunk el és du. rám telefonált a tanár, hogy miért nem volt első órán. Ő persze ezeket nem mondja, és a végén minden rám borul. Nagyon rosszul érzem magam emiatt, hiába kérdezem, hogy mi az oka ezeknek, nem tudom kihúzni belőle.
2011. ápr. 27. 07:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Szeritem rossz társaságba keveredett.

Egyszer lesd ki, mit csinálnak. Régebbek én is eltitkoltam, hogy -igaz, én suli után mentem- még haverozom egy kicsit, aztán egyszer követtek a sulitól... Na, nem is próbálkoztam ilyesmivel újra. Jó égő volt, apám lejött utánam a bárba. De jól is tette. (16 voltam ekkor, nem tudom, te lányod mennyi)


Szóval egy reggel kövesd és lesd, hogy mit csinál. Ha ő nem mondja el, hát majd te kideríted. Ki tudja, miket csinálnak.

2011. ápr. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nálunk is kiderült ilyen, akkor én telefonon fenyegettem meg, hogyha nem jön haza, lemegyek és botrányt csinálok. Ez hatott. Lehet hogy nem volt elég, tényleg utána kell mennem fizikálisan. Köszi a jó tanácsot, remélem beválik és azt hiszem igazad is lehet.
2011. ápr. 28. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!