Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most akkor hány nap van...

Most akkor hány nap van hátra? Kb.

Figyelt kérdés

Nem rég számoltam,hogy 35 nap van hátra a suliból minden hétvégét,minden leszámolva.. de akkor még volt szó róla,hogy két szombatot megyünk,meg lesz ugye az érettségi szünet,meg mi csak június 10.-ig megyünk,mert költözik a képzés meg az egész iskola tantestülete,gyerekestől mindenestől egy másik épületbe.Hány nap az érettségi szünet,amit nem számoltam?:S

össze vagyok keveredve,és nem hogy a drága of. megmondaná,hogy meddig hogyan merre hány méter,hanem még összekever amúgy is mindent.


2011. ápr. 26. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván az osztályfőnököt kell szidni, ha nem tudsz számolni. Az a legkényelmesebb, és úgyis arra való, nem? :-)

Azt meg a fene se tudja, hogy a te iskoládban hány nap az érettségi szünet. Még azt se, hogy melyik iskolába jársz.

2011. ápr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudok számolni,de a kedves osztályfőnöknek feladata az lenne,hogy ne veszítse el a fél osztály Pesten meg mondjon el mindent szépen rendesen.
2011. ápr. 26. 14:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 32 tanítási nap van még hátra.
2011. ápr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mi köze a tanítási napok számának ahhoz, hogy hány gyereket veszít el a tanár Pesten. Ahogy a rendszert ismerem, semmi, hiszen az oktatási törvény nem határoz meg ilyen kapcsolatot. Ha te nem szereted őt vagy úgy gondolod, hogy valamit nem jól csinált, az nem azt jelenti, hogy mindenről ő tehet, és összefüggéstelenül kell rákenni mindent.

Ha tudsz számolni, egyedül azt kéne tudnod, melyik nap az érettségi szünet, azt meg nyilván kell tudni, mert a jövő héten van, de ha nem, akkor minden bizonnyal megtalálod a saját iskolád honlapján a tanév rendjénél, vagy akár meg is kérdezheted. Úgyhogy még mindig nem értem, hogy jön ide az osztályfőnök.

2011. ápr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem találom.A drága osztályfőnöknek kéne rendesen elmondania,igen,hogy mikor milyen szünet van.De a szünetek vannak csak fent,a rendesek,és az érettségi szünet sehol sincs.
2011. ápr. 26. 18:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Most komolyan, nem rohadtmindegy, hogy hány nap van még? 30, vagy 32, szerintem egyáltalán nem számít, a végén úgyse fogtok csinálni semmit, egyébként számold bele (lehet nagy kérés) az osztálykirándulást is, ha addig el nem hagynak pesten... Szerintem kib*szottmindegy, hogy hány nap van még, itt a vége, inkább foglalkoznál azzal, hogy ne kettes legyél mindenből, hanem feljavítsd...
2011. ápr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!