Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Excelben van olyan függvény...

Excelben van olyan függvény ami két adatbázisból megmondja hogy az elsőben lévő szereplők hány helyet léptek előre vagy hátra, esetleg nem változott a pozíciójuk a második táblához képest?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A HOL.VAN függvény segíthet neked. Megnézed, hogy melyik sorban van, amit keresel az egyik adatbázisban, melyik sorban a másikban és veszed a különbséget. Én elsőre ezt tenném.
2011. júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ, de ezzel a módszerrel sokáig tart. Olyan függvényt keresek ami football tabellákhoz hasonlóan megmutatja hogy a forduló után melyik csapat hány helyet lépett előre vagy esett vissza. Csak nekem több száz "csapatom" van és a fordulók is gyakoribbak. cél az hogy megtudjam nézni hogy melyik szereplők léptek előre a legtöbbet vagy estek vissza a legtöbbet az adott fordulóban.
2011. júl. 9. 20:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de én nem értem akkor, hogy mit szeretnél csinálni. Lehet fáradt vagyok, azért. Egy élő példa mindenképpen jó lenne.
2011. júl. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!