Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » "Elvileg nem lehet 2 jegyet...

"Elvileg nem lehet 2 jegyet javítani a félévi jegyen". Akkor ez fordítva is igaz?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondják nálunk a tanárok, hogyha mondjuk 3-as voltál matekból félévkor, évvégére nem tudod felhozni 5-re. Akkor az is igaz, hogyha 5ös voltál, akkor nem tudod 3-asra rontani?:)
2011. ápr. 27. 06:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam volt, hogy 2 jegyet javítottam, meg olyan is előfordult, hogy kettőt rontottam.
2011. ápr. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semelyik nem igaz, nincs ilyen szabály. Az igaz, hogy két jegyet javítani nagyon nehéz, és ritkán sikerül valakinek.
2011. ápr. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok, mondjuk én bukást hoztam fel hármasra. Első félévben csak egyeseim voltak, aztán csak ötöseim.

Mondjuk hármast feljavítani 5-ösre, tényleg nehezebb.

És ez fordítva is igaz, ötöst könnyen lerondhatsz hármasra, de hármast nem olyan könnyen egyesre.

2011. ápr. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*leront :D
2011. ápr. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem sikerült kémia 3ast 5sre kihoznom igaz hogy nincs más jegyem csak 5 ás abbol van elég nagyon felkötöttem a gatyámXD sztem mindenkinek sikerülhet ha nagyon akarja sok sikert mindenkinek
2011. ápr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!