Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes iskolát váltanom?

Érdemes iskolát váltanom?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy vendéglátóipari szakközépbe járok, de nagyon nem szeretem!Órán nincsen fegyelem a diákokkal sem jövök ki túl jól!Mindenki beszélget a legtöbb órán, sok az óraadó tanár, ami ugye nem a legjobb és egyszerüen nem is tetszik a hely!Az év végi átlagom 4 egész fölött lesz (4.3-4.4) és szeretnék átiratkozni egy gimnáziumba!Amiket néztem azok nem olyan nagyon erösek, de mindenképp jobb mint ez!Érdekel a magyar történelem szeretném majd őket "komolyan" tanulni!Mondjuk megint egy új helyet megszokni, de szerintem ennyi áldozatot megér!Szerintetek?Ja és 9, es vagyok!15/F
2011. ápr. 29. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Gondolj bele hogy még három évig ott kell lenned és hogy ha megkérdezik hova jártál iskolába nem egy viszonylag jó gimt mondasz hanem egy balhés középsuli...Szerintem így már te is tudni fogod a választ:) sok sikert
2011. ápr. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!