Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » DLSB-be tehetséggondozó...

DLSB-be tehetséggondozó felvételi kell, vagy sima központi?

Figyelt kérdés
jövőre szeretnék odamenni, már nagyon készülök rá. Most egy nyolcosztályos gimibe járok, de nagyon rossz a társaság, és úgy minden. Azt hallottam, hogy almádiban a diákok összetartóak, és mindenki jól érzi magát a koleszban, ami főleg fontos, mivel ha felvesznek, koleszos lennék. Sima felvételivel lehet bekerülni ? vagy tehetséggondozóssal? És ha jelentkezek télen, azt rudni kell a mostani osztályfönökömnek?
2011. ápr. 30. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:

"Intézményünk az Oktatási Minisztériumtól megkapta a Tehetséggondozó középiskola címet, ezért a jelentkezőknek kötelezően január 29-én a központi kompetencia alapú, tehetséggondozó képzésre kiírt egységes írásbeli felvételit kell megoldaniuk."

[link]


Gondolom ez még az idei dátum, de a tehetséggondozó cím jövőre sem fog elveszni, szóval olyan felvételi kell.

2011. ápr. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
DLSB 4EVER! Amúgy tehetséggondozós kell. A kollégium Almádiban egyébként egy külön világ, tényleg nagyon összetartóak, és nem csak az évfolyamtársak, hanem az egész kollégium. Én sajnálom, hogy nem koleszos voltam, habár almádi lakosként vicces lett volna koleszosnak lenni.
2011. máj. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!