Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ELTE Apáczai Csere János...

Az ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimibe milyen jegyek kellenek úgy általánosságban? Csak szín ötös? Látom, tehetséggondozó felvételi.

Figyelt kérdés
Aki odajár, az megmondaná, hogy milyen jegyekkel vették fel? Csak kíváncsiságból...
2010. jan. 7. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem oda jártam, hanem a VPG-be, de egy ismerősöm át akart menni év közben és csak 4,5 fölött vették (volna) fel. Nagyon erős és hajtós, olyan "versenyistálló" szóval nem hiába szűrik így meg!
2010. jan. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

igazából pont erre van szükségem, ilyen sulira...

nagyon szeretem hajtani magam

most is 6 osztályosba járok, de váltani akarok, felvételizni fogok, beadtam tehetséggondozóra a jelentkezést egy másik suliba...lehet megjelölném ezt is

2010. jan. 7. 19:12
 3/10 anonim ***** válasza:

Első válaszoló, hol és kinél végeztél? Cska kíváncsiságból, én is VPG-s voltam :))


Kérdező: ja amúgy, az Apáczai erős gimi, de az is sokat számít ám, hogy milyen központit írsz, de ilyen 4,5 alatt tényleg ne nagyon próbálkozz vele, max jelöld meg és meglátod mi lesz.

2010. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én tavaly érettségiztem (első)
2010. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én oda jártam. Az osztálytársaim 98%-a kitűnő volt, az iskola, de legalább az osztály legjobbja. De sajnos a 6osztályosról nincsenek jó tapasztalatok. Szerintem várj még 2évet és inkább valamelyik tagozatos osztályba menj.
2010. jan. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem rossz a hatosztályos szerintem én oda jártam és csak jü tapasztalataim vannak!
2010. jan. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
most vagyok 8.-os és felvételiznék
2010. jan. 8. 20:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Sok ötösöm és pár négyesem volt csak, úgy vettek fel (max 3). Amúgy szerintem se rossz a hatosztályos, mivel itt tulajdonképpen a négy év anyagát plusz két év alatt vesszük...
2010. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Meik tagozatra mész?:D vagy meggondoltad magad?
2010. máj. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia. Én az Apiba járok, és előtte 4.-től kitűnő voltam. De azért nem mindenki volt az...

Vannak olyan osztálytársaim, akik pl. humán tárgyakból négyesek voltak.(Én biosz-kémiás vagyok)

2010. aug. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!