Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Történt egy kis baleset....

Történt egy kis baleset. Hogyan lehet megismételni/javítani az érettségit?

Figyelt kérdés

Volt egy kis problémo matek érettségi előtt. Ugyanis igencsak izgultam és rámjött a foshatnék. Kezdés előtt 6 perccel úgy rohantam mint Usain Bolt. Bevágódtam, ki is csusszant mint egy nokedli, de aztán jött a csavar, ugyanis akkor döbbentem rá, hogy papír az nincs még a közelben sem.


Így két választásom volt, vagy hihetetlenül bélsaras segglyukkal írni a matekérettégit, vagy ruházatom egyes részeival kissé dekontaminálni a környéket. Hát én egy köztes megoldást választottam, a popóm kicsit fehérebb, az alsógatyám kicsit barnább lett. Utána órákig leheletnyi fosszag lengett körül, még hazafelé a villamoson is, pedig akkor már azért megszáradt a matéria.


Az eset megmérgezte az érettségit. Az izgalom és a ki nem törölt segg folyamatos ingerenciája miatt az egyszerűbb feladatokra sem tudtam koncentrálni.

Szerintem arra nincs esély, hogy a tanárral megbeszéljem, meg képem sem lenne elmondani hogy mi történt.


Ha esetleg emiatt nem lesz meg, mi a teendő? segítsetek


2011. máj. 3. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon nagy! :D A többiek hogy tudtak koncentrálni olyan szarszagban?
2011. máj. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, csak összehoztál annyit, hogy egy 2es meglegyen. Vagy legalább 10 pont és akkor szóbelizhetsz. Mindenki izgul érettségin, nem hiszem, hogy a tanár ezért elnéző lenne.
2011. máj. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. máj. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Akinek ilyen jó a humora,az biztos megtud írni rendesen egy matekérettségit! :DD
2011. máj. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!