Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha utálom a szakközepet akkor...

Ha utálom a szakközepet akkor menjek át gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Most egy vendéglátóipari szakközépbe járok és nagyon rossz!Rossza az osztály is állandóan beszélgetnek órán nem lehet figyelni!Az átlagom nem olyan vészes!Az év végi 4.4 lesz!Sajnos lesz 3 hármasom!Nekem az is fontos hogyha megkérdezi valaki, hogy hova járok ne szégyenkezzek, tusom, hogy nem kellene ezzel foglalkozni de ilyen vagyok!A szakmai tárgyakat se szeretem pl gasztronómia.Tnuljuk a marha meg a sertés részeit tök undorító meg nem is érdekel, mondjuk 5 ös vagyok belöle de huu.11 töl meg ha kellene menni gyakorlatra nem is tudom...Engem a történelem a magyar és a földrajz, biológi érdekel, tehát ezek a humán tárgyak.Viszont nem birok tanulni egyszerre 5 órákat sem, ezért gondoltam a gimnáziumot hogy szeptembertöl akor leszek 10.-es hogy átmegyek.Persze nem valami nagyon erösbe de jónevübe.Vagy inkább nézzek egy jobb szakközepet?Azért jó a szakközép mert csak egy nyelvet kell tanulni és inncs valami jó nyelvérzékem!A válaszokat előre is köszönöm!
2011. máj. 3. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Figyelj, miután elolvastam amit írtál, egyértelmű hogy ha te nem vagy érdekelt az ottani tantárgyakban az nem jó, oké hogy ötös vagy belőle -az még tisztességes is- nem érdekel de megtanulod. Szerintem is irány a gimi, nem sokkal erősebb, nem kell kihajtanod sem magad, az osztályok is jobbak általában, és ott jobban tudsz figyelni, pláne ha érdekelnek a humán tantárgyak.


Mérlegelj: rossz suli+rossz osztály+nem jó tantárgyak v. egy jobb suli+érdekesebb tantárgyak + egy jobb osztály (gimiben nem nagyon engedik meg h "zavarják" az órát.

Te döntésed, a jövőd érdekében

2011. máj. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%
Az átlagod meg marha jó, gimiben is ha rontanál max 3,9- körül, tanrtanád te magad hidd el, már csak a környezeted miatt is
2011. máj. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!