Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Szent László Gimnázium (X....

A Szent László Gimnázium (X. Ker) és a Szent László Gimnázium és Szakközépiskola az uzon az?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket tudod, hol találtam? A Google-ban.


Szent László Gimnázium

Cím: 1102 Budapest, Kőrösi Cs. út 28-34.

Telefon: 06-1-262-3599

Fax: 06-1-260-2264

E-mail címek

Honlap: [link]



SZENT LÁSZLÓ GIMNÁZIUM ÉS SZAKKÖZÉPISKOLA

cím: 1102 Budapest, Körösi Csoma Sándor út 28-34.

telefon: 262-3599

telefon/fax:260-2264

web:www.szlgbp.sulinet.hu


Innentől menni fog, ugye?

2011. máj. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ugyanaz.

Pontosan nem tudom mikor (2003-2004 körül)-(még oda jártam), amikor "felvették" a Szakközépiskola nevet. Ennek oka az volt, hogy mivel van ott idegenvezető képzés, emiatt (hogy továbbra is lehessen id.vez-eket képezni), névben fel kell venni a szakközépiskola nevet.

Kicsit bonyolultan írtam le, de azt hiszem, érthető. (Nekünk legalább is ezzel magyarázták.)

2011. máj. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, de azóta megszűnt ez a képzés, így megint elhagyták a nevéből a "szakközépiskola" szót, így most már Budapest Főváros X. kerület Kőbányai Önkormányzat Szent László Gimnázium.:D
2011. máj. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!