Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy lehetséges hogy ilyen...

Hogy lehetséges hogy ilyen ponthatár volt tavaly? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

BME-KSK A-N-Á közlekedésmérnöki 342

BME-KSK A-N-K közlekedésmérnöki 358

Szóval nekem ez lenne a kérdésem hogyan lehetséges hogy ha fizetősre megyek akkor több pont kell?:O

Kérlek csak akkor válaszolj ha normálisan megy:D Előre is köszönöm a segítségeteket:)


2011. máj. 4. 20:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Jah illetve ezzel azt akartam kérdezni hogy ezt nyilván elírták nem?
2011. máj. 4. 20:19
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem írták el. Többen jelentkeztek költségesre, így több lett a ponthatár. Előfordulhat ilyen is.
2011. máj. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ahha... Erre nem is gondoltam:D Köszönöm szépen a válaszod hasznos volt:D
2011. máj. 4. 20:50
 4/5 anonim ***** válasza:
ilyen azért fordulhat elő, mert sok egyetem bizniszel nagy cégekkel és ők küldik továbbképzésre a munkatársaikat fizetős szakra. na meg akinek már van egy lókakit se érő bölcsész diplomája és rájön, hogy még a mekibe is körberöhögik vele, azok jelentkeznek újra másoddiplomára és ők már csak fizetősre mehetnek. így néha pontszámot nézve elég sok jó jelentkezik költségtérítéses szakokra, ezért fordulhat elő ott magasabb ponthatár.
2011. máj. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Háát ezt is elhiszem:D Köszi a válaszokat:D
2011. máj. 6. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!