Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek van esély hogy...

Szerintetek van esély hogy felvegyenek? 381 pontom van és a Bgf pénzügy-számvitel szakára jelentkeztem, ahol tavaly 388 volt a ponthatár.

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Esélytelen vagy.
2010. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom de szerintem is esélytelen!
2010. jún. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mivel ez egy elég népszerű szak így idén tuti rengetegen jelentkeztek rá, szóval szerintem nem csökken hanem inkább nő majd a ponthatár!:(
2010. jún. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szóval nem hinném, hogy felvesznek!:(
2010. jún. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

én azt mondanám , még ha fel is vénnenek előbb vagy utóbb kihullnál...

mondjuk arra kiváncsi lennék h hogyan sikerült a matek érettségid

de kivánom h teljesüljön az álmod

ne képzeld, h egy köcsög vagyok, de több pont kellett volna

másrészt nem tudhatom, h miért nem sikerültek jobban az érettségieid, lehet lelki oka is

ha idén nem jönne össze, akkor írd újra azt az érettségid ami nem lett jó, és próbálkozz újra

az álmaid ne add fel

de azért h biztassalak, sokan azt mondják h csökkeni fognak a pontok főleg az olyan szakoknál ahová a matek kell, mert idén nehezebb volt, és rosszul sikerültek..

2010. jún. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ha még fel is vennének, kolit nem fogsz kapni, mert a felvettek között a legalacsonyabb színvonalon vagy.


mivel alacsony színvonalon vagy, minimum kitűnőkre kell vizsgáznod, és évközben teljesítened, hogy ki ne csapjanak, vagy át ne tegyenek költségtérítésesre.


olyat vállalj inkább, amit teljesíteni is tudsz.

2010. jún. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
89 százalékos lett a matekom, angol nyelvvizsgám nem sikerült ,azért lett ilyen alacsony pontom:S
2010. jún. 24. 15:00
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

A matek állítólag nehéz volt. Előfordulhat, hogy csökken a ponthatár.

A kolit meg sztem szoc helyzet alapján adják, semmi köze a pontokhoz.

2010. jún. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
am se koliba mennék hanem albérletbe..
2010. jún. 24. 16:51
 10/12 anonim ***** válasza:

Jajj ugyan, nem kéne még jobban elkeseríteni, az szerintem túlzás, hogy hamar kibukna, 89 %-os matek mellett...:D

Nem hülye az illető, szóval ha felvennék szerintem símán végigcsinálná!:)

2010. jún. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!