Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 3 hét múlva vizsgáim lesznek...

3 hét múlva vizsgáim lesznek 6 tantárgyból. Lehetséges mindent legalább négyesre megtanulni? Hogyan?

Figyelt kérdés

A második félévtől számítva,minden tantárgyból vizsgát kell letennem május végén.

Ezekből lesznek vizsgáim:

-általános áruismeret

-áruforgalom

-műszaki áruismeret

-műszaki áruismeret 2.

-jog

-angol

Mostanában egyszerűen nem tudok leülni a seggemre és tanulni.Az első félévim 4,5 lett és nem szeretnék csalódást okozni a vizsgákon a tanáraimnak!Úgy érzem,nem fog sikerülni.A családom sem támogat,nem kapok semmi motivációt:(


2011. máj. 4. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:

háthogyha órákon valami rádragadt nagy gáz nem lehet, de mindenképp kkezdj el tanulni ha télleg nem akarsz csalódást okozni

motivációd meg legyen a jövöd, hogy ezzel a szakmával mitszeretnél késöbb elérni

2011. máj. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Vagy tanulsz, vagy puskázol. Az utóbbiban tudok tanácsot adni.
2011. máj. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos puskázni nem tudok,mert szóban kell felelnem :(
2011. máj. 4. 22:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a vizsgáimat úgy szoktam beosztani, hogy 2-3 nap legyen közöttük, így két hetemet erre szánom, ülök a s*ggemen és tanulok, aztán amikor mindenki pót pót pót vizsgákra jár, én már nyaralok! :) Nagyon szeretem a szakomat, így kibírhatónak találom, pláne úgy hogy nálunk műszakin a munka java része szorgalmi időszakban történik, 3 nap bőven sok egy vizsga felkészüléshez :) Van egy kitűzött célom, az pedig a köztársasági ösztöndíj, jelenleg ez motivál, ez hajtja ki belőlem az utolsó szuszt is akkor, amikor már hiszti rohammal feladnám legszívesebben az egészet. Én neked is azt javasolnám, hogy tűzz ki magad elé, egy reális célt, és próbáld meg azt elérni! Pl jobb ösztöndíj, tervezd meg hogy mit vennél belőle, vagy mire költenéd stb.
2011. máj. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Adtam egy zöld kezet:)
2011. máj. 4. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!