Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges megtanulni 2 nap...

Lehetséges megtanulni 2 nap alatt egy tanév anyagát egy tantárgyból? (Ez kb.20 A4-es oldalt jelent. (

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
persze, ha nekiállsz azonnal, és nem szóról szóra tanulod meg, hanem csak a lnéyegét
2009. aug. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy gyakorlott tanuló egyetemista a 20 oldalon hangosan röhögni kezdene és előző este venné elő. DE nem olyan egyszerű a kérdés. Egy középiskolásnak például ebben a villám tanulásban meg a hatalmas mennyiségekben még nincs sok tapasztalata, nekik egész más tészta ennyi, így elsősorban neki kellene tudni, hogy meg tudja-e csinálni vagy sem. Egyáltalán mennyire szűz az a 20 oldal, mert ha valaki most lát 20 oldal sejt biológia összefoglalást, és nem a szíve csücske, az vethet egy keresztet.

Az sem mindegy, melyik tantárgy. Egy irodalomból inkább meg lehet tanulni 20 oldalt, mint mondjuk kémiából.

Gondolom a 20 oldal, ha egy egész éves anyag, akkor az szigorúan 20 oldal nem lehet rövidíteni, ezt is bele kell kalkulálni, hogy nem csak nagyjából kell tudni, hanem tényleg.

Szóval szerintem embertől, tantárgytól, újdonságtól stb függ, van akinek megy, van akinek nem, van ami megy, van ami nem.

2009. aug. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
bocs elírtam: lényegét
2009. aug. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Már az is valami, ha jó párszor elolvasod, és utána magolsz, mert akkor már ismerős lesz a "környezet".

Hajrá, hátha valamit alkotsz!

2009. aug. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

persze,hogy lehetséges, én az érettségire 60 tételt (tételenként 2-3 oldal) 4 nap alatt tanultam meg és maximum pontos lett a szóbelim:D

pedig szinte teljesen ismeretlen volt az anyag, 3as voltam évközben töriből és magyarból is:D

2009. aug. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a 20 db A4 lap, az egy nagyon halovány egyetemi vizsga.

egy este/éjszaka, de tanulás elött még 2-3 sör simán belefér

2009. aug. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) elektronika középsulis 12.es anyag:S
2009. aug. 24. 14:37
 8/9 anonim válasza:
sokkal jobb helyzetbe vagy mint én, nekem holnap osztályozó vizsga (6 tantárgy), és még a tételek sincsenek kidolgozva :(
2009. aug. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sikerült, levizsgáztam:) Meg lehet tanulni ennyit 2 nap alatt!:D
2009. aug. 26. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!