Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debrecenben melyik gimi az...

Debrecenben melyik gimi az erősebb. a Kossuth vagy a TÁG?

Figyelt kérdés

Melyikbe nehezebb bejutni?

Melyikbe kell többet tanulni?


2011. máj. 4. 21:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a Kossuth. Nagyon jó közösség van, a tanulási mennyiség sem olyan vészes, mégis egy nagyon jó alappal lépsz ki a nagybetűs életbe. Nagyon jó, életszerű, hasznosítható tudást kapsz, a TÁG sokkal inkább gyógyegereknek való :)


Egy ex Kossuthos.

2011. máj. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Mit értesz a gyógyegereken?:-)

Mikor végeztél a Kossuthba?

Én főleg az utóbbi 5-6 évre vagyok kíváncsi és nem arra hogy például 20-25 éve milyenek voltak a sulik, mert azóta azért változtak biztos.

2011. máj. 5. 10:28
 3/23 anonim ***** válasza:
Az utóbbi 2 évben végeztem.
2011. máj. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
???
2011. máj. 5. 21:30
 5/23 A kérdező kommentje:
Senki..???
2011. máj. 13. 13:21
 6/23 anonim ***** válasza:
Senki.
2011. máj. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Egyértelmű a TÁG!

Jól felszerelt iskola, jó tanárok, viszonylag jó osztályközösségek. A tanárok jó fejek, megértőek, és általában kedvesek. Persze azért itt is akad kivétel. (Khm... Pócsiné remélem olvassa ezt :D)

A válaszra meg azért kellet ennyit várni, mert a TÁG-osoknak nincs annyi felesleges szabad idejük mint a Kossuthosoknak :P

2011. jún. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Egy Tágos :D
2011. jún. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

"A válaszra meg azért kellet ennyit várni, mert a TÁG-osoknak nincs annyi felesleges szabad idejük mint a Kossuthosoknak :P"


Szerinted ez önmagában már nem magyarázat, hogy miért a Kossuth a jobb? :D

2011. jún. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Itt arra próbáltam célozni, hogy a Tágosok, iskolán kívül is élnek társadalmi életet :D

Sajnálom hgy nem volt érthető, nem vagyok humános naa :DDD

Am szerintem tényleg válaszd a Tágot! ;)

2011. jún. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!