Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debrecenben melyik gimi az...

Debrecenben melyik gimi az erősebb. a Kossuth vagy a TÁG?

Figyelt kérdés

Melyikbe nehezebb bejutni?

Melyikbe kell többet tanulni?


2011. máj. 4. 21:49
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Angol nyelvi előkészítő tagozat ( az 5 éves) vagy a haladó angol-kezdő német. De inkább az előbbi.
2011. jún. 17. 19:14
 22/23 anonim ***** válasza:

hát ha emelt szinten tanulod az angolt, akkor nem lesz semmi gond a felvételinél, lesz egy felvételi elbeszélés, ami annyira nem vészes sztem :)

Hogy mennyit kell tanulni angol szakon azt sajnos nem tudom :S

Hiába voltál Kossuthos, ha egy 'gyógyegér' Tágossal vitatkozol, nem tudsz felkészülni, és úgy elég nehéz átmenni a vizsgán :DDD

2011. jún. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Hawkexe válasza:
Hali,hát véleményem szerintem ez ember függő is meg hogy neked melyik jön be nekem a kossuth tetszik mivel megmutatkozott egy tágos az előző kérdésekben és igen nincs elszállva magától ... amúgy a mechwartba járok de a kossuthba mentem volna szerintem jah és keresztapámék korrepetálták matekból a tágosokat mert segghülyék voltak ://
2014. jan. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!