Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyenek voltak a 2011es...

Milyenek voltak a 2011es érettségik? Elsősorban tanárok véleményét szeretném hallani, mert a diákokéval tisztában vagyok.

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem a tanárokék is ki tudod találni: a megfelelt a követelményrendszernek, és aki tanult annak meg lehetett írni jóra
2011. máj. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én arra vagyok kiváncsi Te mit tudsz Mi milyennek gondoljuk :) Szerintem nagyon könnyű volt, két éve nem tanulok semmit matekból megbuktam 11edikbe és 60 pont fölöttim lesz. Angolul szinte semmit sem tudok de a 40 pont levél nélkül is már meg van.A többi tárgy olyan hogy magyarra tanultam tételeket évközbe, törinél atlaszt használtam és szintén 4est várok. Ezen kívül az ég világon nem csináltam semmit.

Az egész a logikára ment, komoly háttértudást nem igényelt összességébe a feladatsorok "jól" megoldása, aki meg megbukik kíváncsi vagyok mit tudott csinálni négy évig.

2011. máj. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem könnyű volt, nem tudom, mit rinyál mindenki, hogy milyen g.cinehéz volt. Logika kellett hozzá; magyarhoz is, törihez is, mert a szövegértésnél vissza kellett csak keresni, töri forrásokban meg minden benne volt. Négy éve nem tanultam törit, de röhögve jöttem ki a teremből.

Meg angol emeltet csináltam, de szerintem az sem volt nehéz, sokkal durvábbra számítottam.

2011. máj. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 07:28 :


Onnan tudom, hogy a diákok mit gondolnak róla, mert én is most érettségizek. Bár igazából nekem az a célom, hogy nagyjából mindent 90-95% felett írjak meg.

A feladatok nagy része valóban egyszerű logokával megoldhatóak voltak, de az angol magnó emgen is váratlanul ért.

2011. máj. 6. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!