Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsősorban Pasik véleményét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban Pasik véleményét várom, baba kérdésben?

Figyelt kérdés
Szerintetek egy 30 feletti pasi (akivel még csak 7 hónapja vagyunk együtt, de nagyon szeretjük egymást) a pocakomat puszilgatja és simogatja az jelentheti azt, hogy nagyon vágyik már egy pici babára? Én két éven belül szeretnék, de még nem merem felhozni neki a témát, nehogy azt higyje, hogy rá akarom magam erőltetni. Egyébként már kérdezte, hogy hozzá mennék-e feleségül, ha úgy alakul, természetes, hogy igent mondtam rá. :)
2011. júl. 7. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez belemagyarázás, hogy mert " puszilgatja a pocakodat", ezért gyereket akar. Természetesen lehet, hogy akar, de inkább beszéljétek meg. :D
2011. júl. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát, én is szoktam a barátom pocakját puszilgatni meg simogatni :D Érdekes lenne, ha azt szeretném, hogy baba legyen benne.... :D Szerintem ne éld bele magad, nem függ össze.

22/L

2011. júl. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi.. akkor lehet, hogy csak azért magyarázom bele, mert én már nagyon de nagyon szeretnék.. :P

Na igen.. ez lenne a legtisztább, de félek, hogy "világgá szalad" :D

2011. júl. 7. 19:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha el akar venni, akkor sejtésem szerint babát is akar. De lehet, hogy nem most. Beszéld meg vele, hogy "ha úgy alakul" :D
2011. júl. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A poci-puszilgatás szerintem nem jelenti feltétlenül, hogy babát akar, lehet hogy csak így fejezi ki a szeretetét. Én is szoktam a barátnőm hasát puszilgatni, de csak szeretetből.

Ha már elvenne feleségül, akkor biztos, hogy szeretne babát is, jómagam is így látom, ahogy fentebb egy kolléga írta.

Szerintem ne rohand le, szóval ne azt mondd neki, hogy csináljunk gyereket pár hónapon belül :)

Hanem puhatold ki, kérdezd meg, hogy szeretne-e majd gyereket, hányat, hány évesen, mikor, stb. Ez alapján tudsz Te is lépni.

Bár ha komolyan gondolja a kapcsolatotokat (és ez látszik is) akkor nyugodj meg, meglesz az a baba hamarosan!

2011. júl. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
28F - utolsó voltam, ezt mindig lehagyom.
2011. júl. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!