Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pszichológia: Károli/Pázmány/E...

Pszichológia: Károli/Pázmány/ELETE/Szeged? Hol a legjobb?

Figyelt kérdés
Személyi preferenciákon túl eddig nem hallottam senkitől, hogy melyik egyetemen található jelenleg a legjobb pszichológiai képzés. Tudom, a legjobb szubjektív, amit én értek ezalatt az a képzés minősége, diploma értéke, későbbi elhelyezkedés. Bármily, nem személyes, véleményt tudna valaki adni arról, hogy melyik a legjobb hely pszichológiát tanulni? Előre is köszönöm!!
2011. máj. 6. 10:04
 1/5 NancyTrilenday válasza:
34%
ELTE
2011. máj. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%

[link]


Ennyit az ELTÉről...

2011. máj. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
SZTE
2011. máj. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szeged, egyértelmű.
2011. máj. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Évek óta a statisztikák azt mutatják hogy a Karolin a legjobb a pszichológia. Az ELTE szörnyen elméleti ha valami kutatási területén akarsz elhelyezkedni akkor menj oda. A Karoli gyakorlatias magas színvonalú az oktatás és az ország legjobb tanárai (köztük pl. Bagdy Emőke) tanítanak. Rengeteg eltés pszichos ismerősöm jön mesterre at a Karolira mert azt mondják hogy amit ott csak 3. Évben csinalhatnak azt már a Karolin első félévben és amúgy is rossz ott a pszichológia.
2017. máj. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!