Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lányom szeptemberben kezdi az...

Lányom szeptemberben kezdi az iskolát Dunaújvárosban (német kompetencia). De még az ősz folyamán költözni fogunk Sopronba, ahol én sajna nem ismerem az általános iskolákat. Van ötletetek, hogy melyikbe írassam?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a Soproni iskolákat én sem ismerem, de háromszor is meggondolnám, hogy ne menjek-e a gyerekkel előre, hogy a nagyon fontos első osztályt ott kezdje el, ahová járni fog és ne kelljen neki 1-2 hónap után egy teljesen más légkörhöz, tanítónénihez, osztálytársakhoz hozzászoknia.

1-2 hónap akár egy bútorozott albérletben, panzióban szerintem megér ennyit.

2009. márc. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Sajnos a párom fegyveres szervnél dolgozik, és ha ők azt mondják, hogy áthelyezési parancs kiadva, akkor menni kell :) Bár én örülnék neki, ha ez nyáron történne meg. Köszönöm a válaszodat!
2009. márc. 11. 12:57
 3/4 anonim válasza:

én a gárdonyit ajánlom. messze a legszebb és legszínvonalasabb iskola, jól megközelíthető és a tanárok is nagyon kedvesek. én is gárdonyis voltam és imádtam =)

www.gardonyi-sopron.sulinet.hu

2009. júl. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már megtörtént a beiratása, és pontosan a Gárdonyiba írattam
2009. júl. 17. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!