Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Néháyn diák lépte-nyomon a...

Néháyn diák lépte-nyomon a tanár mellett van. Néha azt se tudom megkérdezni, vagyis alig hogy írunk-e holnap dogát vagy valami iylesmit. Hoyg rázzam le őket? szeretek beszélgetni a tanárral másról is.

Figyelt kérdés
de néha alig férek hozzá.meg felszabadultabban tudnék vele bszélni ha nem lenne ott ez a banda.mintha rossz szemmel néznék hogy barátkozok a tanárnőmmel.de hát ők meg lépte-nyomon követik.a tanárnőm kezdeméynezett már,nemcsak én.mármint beszélgetést.ne értsétek félre.vannak közös témáink.lehet hogy nem adtok nekem igazat,de könyörgök,írjátok meg hogy miképp rázzam le őket.!köszi előre.
2011. okt. 13. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha fontos dolgot akarsz kérdezni, nyugodtan vágj a szavukba. Egyesek gyakran nem veszik észre, hogy ideje lenne már befogni a lepcses pofájukat. Egy határozott és hangos "BOCSI!" aztán a tanár fele fordulsz és megkérdezed amit akarsz. Ha meg csak beszélgetni akarsz vele, akkor hazafele csapj le rá! De vigyázz, ha siet, ne tartsd fel, és egyébként ne fecsegj túl sokat! Egy beszélgetés a tartalom minőségétől és nem a mennyiségétől lesz jó.
2011. okt. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
11:06-köszi hogy válaszoltál:)
2011. okt. 14. 11:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Összejöttetek?:-D
2018. szept. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
XDDDDD
2020. júl. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!