Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyenkor mit kell csinálni?...

Ilyenkor mit kell csinálni? (továbbtanulásos, bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az oktatási hivataltól kaptam e-mailt és mint kiderült pár ismerősöm is. Az e-mailben az van, hogy a csekket be kell fizetni azonnali hatájjal, de legkésőbb 18-ig különben a jelentkezéseket az egyetemekre nem veszik figyelembe. A probléma viszont az, hogy a csekket még nem küldték ki.
2011. máj. 13. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Én online regisztráltam, és mi átutalással küldtük a pénzt. A papíros változatnál nem tudom, ez lehetséges-e.
2011. máj. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha felhívnád őket, és elmondanád, hogy mi a problémád, ők pedig adnának rá pontos választ? Egyetemista leszel, legyél önálló, ott sem tesznek semmit majd alád, neked kell mindennek utána járni. Szokj hozzá :)
2011. máj. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már megtettem... Válasz az volt, hogy megkellett érkeznie. Aztán miután elmondtam még1x, hogy nem jött meg akkor az volt, hogy biztos megjön ne aggódjak. Aztán írtam ide a kérdést, de közben körbekeresgéltem és elméletileg be lehet nekem is átutalással fizetni ha nem jön meg a csekk...
2011. máj. 13. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!