Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a teendő ilyen esetben?...

Mi a teendő ilyen esetben? Szerintetek ezt meglehet még csinálni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Most jártam ki a 10. osztályt, de már régóta fontolgatom, hogy át kellene mennem egy másik osztályba. A kérdés az, hogy átlehet-e ilyenkor még menni iskolán belül egy másik osztályba, és annak mi a módja, mit kell csinálni? Nem buktam semmiből. Nagyon fontos lenne a segítség, mert igazán senkihez nem tudok fordulni ebben az ügyben, előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!
2011. aug. 26. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Először az osztályfőnökkel, majd az igazgatóval kell beszélni erről.

Ha pl. úgy tervezed, hogy egy matek szakos osztályból átmész egy fizikára akkor lehet pl csinálnod kell egy osztályozó vizsgát vagy valami hasonlót, hisz ők előrébb vannak azzal. De ezen túl iskolán belül ha jók az eredményeid nem látom akadályát.

2011. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igazából egy gyengébb osztályba szeretnék átmenni. Kb. mennyi idő még ezt elintézik? Ha pl.: szept. 1-én beszélnék of-vel? Nagyon rosszul fognak rám nézni..?
2011. aug. 26. 14:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem fog rosszul rád nézni, ez neki tök8 max egy minimális munka.
2011. aug. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt, aki évközben ment át másik osztályba. Nem tudom pontosan hogy csinálta, de szerintem simán átmehetsz. Írjatok anyukáddal egy kérvényt az igazgatónak címeze, hogy továbbtanulási szempontból jobb lenne neked, vagy h. sikeresebb tanulmányi előrehaladásod érdekében stb. Aztán beszélj ofővel és elintézik.


Én faktot váltottam évközben. Na, akkor csúnyán néztek rám. :D Ráadásul fizikáról törire mentem. :D

2011. aug. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!